Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Zafer Lift Makine San. ve Tic. Ltd.Şti. 2017 yılında Manisa Turgutlu’da tam 20 yıllık bir sektör deneyimiyle kurulan ve endüstriyel – bireysel hidrolik kaldırma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Üretimini ve satışını gerçekleştirdiği ürünler arasında Makaslı Yük Platformları, Araç Platformları, Hidrolik Yük Kaldırma Makineleri, Engelli Kaldırma Platformları ve Personel Platformları gibi lift sistemlerinin yanı sıra Mobil Rampa ve Menteşeli Rampa gibi üst düzey teknolojik çözümler de yer almaktadır. Zafer Lift, sunduğu tüm endüstriyel ürünlerin yanında kurulum ve satış sonrası destek gibi hizmetlerle sürdürülebilir müşteri ilişkilerini hedef almaktadır.

Zafer Lifti kurulduğu ilk andan itibaren sürdürdüğü kalite ilkeleriyle hızlı bir şekilde tanınır hale gelmiştir. Benimsenen üstün hizmet anlayışı ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri felsefesiyle bu güne dek elde ettiğimiz başarıların katlanması, ulusal ve uluslararası pazarda tanınır bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.

Sektöründeki gelişme ve yenilikleri her an takip eden firmamız Ar-Ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine katma değer sağlayacak ürünler geliştirmektedir. Sanayi alanında birçok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen ürünlerimiz yüksek donanım ve kaliteye sahip güçlü performans araçlarıdır.

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve komponentlerin ayrı ayrı sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bu sebeple, ürünlerimizle ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzeme ve komponentleri kullanmaktayız. Firmamızın dayandığı bu felsefe, ürünlerimizin her birine, satıştan teknik servise kadar her aşamada, proje-montaj-teslim ve teknik servis süreçleri boyunca üstün kalite damgasının vurulmasının bir güvencesidir.